• Обновено
Единствени поволни цени женски чипка на платформата пета еспадрили клин -сандали

Единствени поволни цени женски чипка на платформата пета еспадрили клин -сандали

DEN 719.84
Тековен
Во продавницата

Неколку модни предмети се посоодветни за насловот на летниот класик од пар сандали со потпетици на Еспадрил. Поставени на стабилни потпетици од 10 см, нашиот страшен клин нуди висока потпетица, како и цврстина на удобни чевли што ќе ги однесат вашите секојдневни ансамбли на височини на нов стил. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија Големина на ЕУ Должина на стапалото -Ехелска висина Висина на платформата6 4 - 36 - 9 3 8/9 - 17 5 - 37 9 3/8 - 3 8/9- - 17,5 - 5,5 38 - - 9 1/2 - 3 8/9 - 18.5 - 6.5 39 - - 9 5/6 - 3 8/9 - 19 7 - 40 - 10 3 8/9 - 110 8 - 41 10 1/3 - 3 8/9 - - 1 Единствени поговори за женски чипка на платформата потпетица на платформата есдрили со клин-сандали вампи : кожна кожа; Outsole : TPR; Пета : Еспадрил + Ева. Отворен пети. Клинови. Обични чевли. Чипка. Пролет лето. Кожна кожа.

Останатите карактеристики

Слични понуди