• Обновено
Вкупно Перформанси Руби Цветни Површина Килим, Сина Мулти, 4'6'

Вкупно Перформанси Руби Цветни Површина Килим, Сина Мулти, 4'6'

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Достапно во повеќе големини. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Вкупните Перформанси се целосно вклучени.

Останатите карактеристики

Слични понуди