• Обновено
18к Злато Над Сребро Отворени Овални Обесени Обетки

18к Злато Над Сребро Отворени Овални Обесени Обетки

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Класичниот и Модерен дизајн се здружуваат за да ги формираат овие впечатливи овални Обетки. Детали За производот Метален Тип : Жолто-позлатен-Сребрен Метален Печат : 925-Наоѓање На Стерлинг : Карактеристики на кука За риби : ќе Ви се допадне значи, што сеуште чекате?.

Останатите карактеристики

Слични понуди