• Обновено
Каролини Богатства CK3076CHF Сини Руски Есенски Лисја Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

Каролини Богатства CK3076CHF Сини Руски Есенски Лисја Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

DEN 143.68
Тековен
Во продавницата

Каролини Богатства CK3076 CHF Сина Руска Fall Лисја Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна Сина Руска Fall Лисја Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела На Син русин. Одличен подарок за Син руски сопственик. Ако Есента е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Ова Големо Знаме за да додадете во вашите украси За Есенската сезона. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Останатите карактеристики

Слични понуди