• Обновено
Каролини Богатства JMK1214PTHD Бела Egret Пар На Носителите Тенџере 7, 5HX7, 5W, мултиколирани

Каролини Богатства JMK1214PTHD Бела Egret Пар На Носителите Тенџере 7, 5HX7, 5W, мултиколирани

DEN 6464.32
Тековен
Во продавницата

Каролини Богатства JMK1214 PTHD Бела Egret Пар На Тенџере Носителите 7, 5 HX7, 5 W, разнобојни Бела Egret Пар На Тенџере Носителите. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Останатите карактеристики

Слични понуди