• Обновено
Женска Долна Облека Чипка Елек Женска Елегантна Дирндл Блуза Црна Дирндл Блуза Чипка Блуза За Октоберфест Долна Облека Бут Високи Мрежести Чорапи За Жени Долна Об?

Женска Долна Облека Чипка Елек Женска Елегантна Дирндл Блуза Црна Дирндл Блуза Чипка Блуза За Октоберфест Долна Облека Бут Високи

DEN 351.84
Тековен
Во продавницата

Материјал : полиестер. Прилика : Дневно, покажете го случајот, партијата. Метод на перење : машинско перење. Сезона : пролет, лето, aut. Големина : вистинска големина. Повод : . Тип На Модел Цврст. Тип на ракав : Среден Ракав. Вратот Стил V Вратот. Стил име Повик. Преден стил Рамен Фронт. Цел пол Женски. Опис на возраста Возрасни. Одговара Тип Редовни. Тематски Празници. Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Градник Блуза Зајаче Долна облека со Опашка Табела : . Големина : С Биста : 88см/34.65" Рамо : 32.80 см/12.91" Ракав : 18см/7.09" Должина : 33см/12.99"Големина : М Биста : 94см/37.01" Рамо : 34см/13.39" Ракав : 18.50 см/7.28" Должина : 34см/13.39"Големина : Л биста : 102см/40,16" рамо : 35,8 см/14,09" ракав : 19см/7,48" должина : 35см/13,78"големина : xl Биста : 110см/43,31" Рамо : 37,6 см/14,80" Ракав : 20см/7,87" должина : 36см/14,17"големина : Xxl биста : 118см/46,46" рамо : 39,4 см/15,51" ракав : 20,5 см/8,07" должина : 37см/14,57" прилагодлива Големина,Добра за октоберфест,заменливи облоги за фустани октоберфест. Материјал Памук И Полиестер. Дизајнот Со Висок струк Има Долги Нозе, А Горниот Дел од Надуениот Ракав е Супер Сладок.

Останатите карактеристики

Слични понуди