• Обновено
Ферфа 3-Полица Библиотека, Бела

Ферфа 3-Полица Библиотека, Бела

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Додадете практично и стилско складирање во вашата домашна канцеларија Со Полицата За Книги Ферфакс 3. Оваа библиотека убаво се координира со остатокот од колекцијата Ферфакс. Ферфакс 3-Полица Библиотека, Бела : Кратка и тесна библиотека. 3 полици. Произведено со КОРИСТЕЊЕ на одржливо шумарство сертифицирано ОД ПЕФЦ. Потребно е собрание. Комплетот за фиоки може да се користи за додавање скриено складирање.

Останатите карактеристики

Слични понуди