• Обновено
Кошули За Жени Графички Маички Плоштад V Вратот Резервоарот Блузи Симпатична Тенок Летни Кошули Двојно Наредени Без Ракави Блузи

Кошули За Жени Графички Маички Плоштад V Вратот Резервоарот Блузи Симпатична Тенок Летни Кошули Двојно Наредени Без Ракави Блузи

DEN 201.44
Тековен
Во продавницата

Цврстиот резервоар има беспрекорна мазна текстура, суптилниот квадратен врат и грб Добро ја надополнува вградената силуета. Можете да ја засилите вашата колекција основи со овој квадратен резервоар за вратот за разноврсен стил!. Можете да изберете разликата бои за секаде разноврсност!. Тоа е одличен летен врв погоден за работа, лето, патување, плажа, секојдневен живот, забава, состанок, канцеларија, училишна работа, одмор.Големина шема : . Големина : С Биста : 81см/31.89" Должина(без лента за на рамо) : 46см/18.11"Големина : М Биста : 87см/34.25" Должина(без лента за на рамо) : 47см/18.50"Големина : Л Биста : 93см/36.61" Должина(без лента за на рамо) : 48см/18.90"Големина : XL Биста : 99см/должина од 38,98 инчи(без лента за на рамо) : 49 см/19,29" маици за жени летни секојдневни модни Врвови женски маици со Кратки Ракави. Жените Графички Кошули Печатење Резервоарот Блузи Повик Без Ракави Летни Блузи Одмор Маица. Идеален Подарок : Погоден е за Роденден, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста. Оваа смешна графичка маица е идеален подарок за вашите пријатели, семејство, роднини. Карактеристики-Обичен Врв Со Кратки ракави, Деловни Блузи, Врвот На Ракавот,Сплит Против Вратот, Еднобојна, Обична, Трендовска и Елегантна, Толку слатки врвови. Повод : Едноставниот Дизајн Го Прави Добар За Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.

Останатите карактеристики

Слични понуди