• Обновено
Три Икона Езеро Во Вредност Од Фудбал Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Три Икона Езеро Во Вредност Од Фудбал Мајка Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 244.80
Тековен
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Трикона Езеро Во Вредност Од Фудбал Мајка Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Триконско Езеро Во Вредност Од Фудбал мама испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Останатите карактеристики

Слични понуди