• Обновено
Часови за напојување со здрав избор, пилешко во грчки стил со замрзнат оброк од карфиол, 9. Оз

Часови за напојување со здрав избор, пилешко во грчки стил со замрзнат оброк од карфиол, 9. Оз

DEN 66.88
Тековен
Во продавницата

Чувствувајте се нестапа-чипка со здрав избор за напојување, пилешко во грчки стил со замрзнат оброк од карфиол. Направено со влечени се-природни* пилешки гради и зеленчук, служени на врвот на риболов карфиол со оригано фета винегрет, овој 100% жито без микробранова оброк е без глутен и одговара на низок животен стил на јаглерод. Одлично за зафатени ноќни часови или ручек што не е подготвен, чинии за енергија за здравиот избор се лесни, здрави оброци што се подготвени за неколку минути. * Без вештачки состојки. Минимално обработено една 9,5 мл. Часови за напојување со здрав избор, пилешко во грчки стил со замрзнат оброк од карфиол. Уживајте во влечените природни * пилешки гради и зеленчук што се служат на врвот на риболов карфиол со оригано фета винегрет * без вештачки состојки. Минимално обработено. Занесени во вкусна 100% без зрна, без глутен замрзнати оброци кои одговараат на животниот стил на низок јаглерод, со 7 g нето јагленохидрати по порција (10 g вкупно јаглехидрати минус 3 g диетални влакна) . Овие вкусни микробранови оброци се подготвени за неколку минути. Задржете го вашиот замрзнувач со здрав избор за напојување за зафатени вечери во недела или брзи и лесни ручеци.

Останатите карактеристики

Слични понуди