• Обновено
Машка Божиќна кошула за кратки ракави за мажи со џеб на градите

Машка Божиќна кошула за кратки ракави за мажи со џеб на градите

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Менс печати предни копчиња мека дише џеб на градите, случајна хавајска кошула. . . Детали за производот. . . Должина на облеката : Редовно. . Должина на ракавот : краток ракав. . Тип на издание : Редовно вклопување. . Еластичност : микро-еластичност. . Силуета : H-Line. . Дебелина : лесна. . Тип на големина : Редовна големина. . Материјал : полиестер. . Активност : забава, празник, дневно, одмор. . Деколте : јака од кошула. . Стил : Обичен. . Тема : Лето. . . 【Материјал】 Овие обични кошули се изработени од полиестер и спандекс, мека, дише, брзо сушење, лесен и издржлив, погоден е за летни денови, што ве прави кул и удобни во текот на целиот ден .. . . 【Класичен дизајн】 Копчето надолу со кошулата се шири јака и кратки ракави, некои имаат еден џеб на градите што е завет за да се држат мали предмети, редовните кошули за вклопување се погодни за повеќето луѓе, едноставни, но класични, никогаш не излегува од стил .. . . 【Стилска шема】 Постојат различни обрасци што би можеле да ги изберете, хавајски обрасци како кокосово дрво, поставување сонце, Божиќни обрасци како Дедо Мраз, новогодишно дрво, некои уникатни печатени обрасци, кошулите со копче се погодни за момчиња, мажи, студенти од колеџ, итн. . . 【Повод】 Нашите печатени кошули се совршени за Хаваи, летни плажи, празници, кампување, секојдневно носење, Божиќ и така натаму заради различните обрасци. Стилските летни хавајски кошули би можеле да бидат совршен подарок за вашиот син, момчиња пријатели, сопруг, итн. . . Пакување. . 1 x кошули со краток ракав. . Класичен дизајн. Стилска шема. Повод : Дневен живот, празник, работа, Хаваи, плажа, секојдневен, спортски спортови. Сезона : Пролет, лето, есен, зима (однатре).

Останатите карактеристики

Слични понуди