• Обновено
Уникатен комплет за утешител на Starвездите, близнак, полиестер, темно сина боја

Уникатен комплет за утешител на Starвездите, близнак, полиестер, темно сина боја

DEN 479.84
Тековен
Во продавницата

Исполнет со полиестер за дишење и пријателски за кожата, направен со 100% супериорен квалитетен микрофибер ткаенина, технологија на реактивна печатење која има подобра апсорпција на влага од обичното печатење, голема боја. Супериорниот утешител на квалитетот е удобен, дише и не е лесно да се намали. Процесот на ватирање го прави филерот рамномерен и не е лесен за агломерат, што може да го поправи ватенското јадро. Машинско миење нежен циклус со ладна вода, најголема температура за перење 86 ℉, висат суво, не бели, не исушете го чистењето, не се сува суво на ниско со слични бои и железо со ниска температура кога е потребно. Достапни големини : комплет за удобност со големина на близнаци (68 "x 90 ", големина на перници со големина : 20 "x 26 "); Комплет за удобност на кралицата (90 "x 90 ", големина на перници со големина : 20 "x 30 "); Сет на удобност на големината на кралот (90 "x 104 ", големина на перници со големина : 20 "x 36 "); Сет на утеха на големината на кралот (104 "x 98 ", големина на перници со големина : 20 "x 36 "). Пакетот вклучува еден утешител и две шами за перници во една кутија за подароци. Упатство за потекло : Увоз на датотека Содржина : 100% Полиестер уникатни поговори за 3 парчиња удобност на starвездите, близнак, полиестер, темно сино постелнина сет вклучува 1 утешител (68 "x 90") и 2 шами за перници (20 "x 26"). 100% полиестер за супериорен квалитет. Достапни големини : Близнак/кралица/крал/Кал Кинг. Реактивно печатење на темно сина шема на starвезда, голема боја, не е лесно да се намали и згасне. Процесот на ватирање го прави филерот рамномерен и не е лесен за агломерат, може да го поправи ватенското јадро. Забележете : Перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезен.

Останатите карактеристики

Слични понуди