• Обновено
Постераци Плен За Рокенрол Филм Постер-во

Постераци Плен За Рокенрол Филм Постер-во

DEN 1270.24
Тековен
Во продавницата

Плен За Постер За Рокенрол Филмови Плен За Постер За Рокенрол Филмови (27 х 40) е лиценцирана репродукција која е отпечатена На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Вкупната големина на хартијата е приближно 27 х 40 инчи, а големината на сликата е приближно 27 х 40 инчи. Подготвен за врамување или само закачете стил на соба во студентски дом! Одличен постер за секоја соба. Спецификации наслов : Плен За Рокенрол Тип На Производ : Големина На Филмски Постер : 27 х 40 големина на слика : 27 х 40 издавач : Графика За Поп Култура : Голем-СКУ : ПСТРЗ149223 Постераци Плен За Рокенрол Филмски Постер - 27 х 40 инчи.

Останатите карактеристики

Слични понуди