• Обновено
Жлеб He Бу Симпатична Дух Смешни Ноќта На Вештерките Машки Жени Деца Маица

Жлеб He Бу Симпатична Дух Смешни Ноќта На Вештерките Машки Жени Деца Маица

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и жлеб на долниот раб C Бу Симпатичен Дух Смешен Ноќта на Вештерките Машки Жени Деца Маица.

Останатите карактеристики

Слични понуди