• Обновено
Хуаи Лето Блузи За Жени Без Ракави Обични Лабави Кошули Блузи Плус Големина Туника Резервоарот Блузи Розова М

Хуаи Лето Блузи За Жени Без Ракави Обични Лабави Кошули Блузи Плус Големина Туника Резервоарот Блузи Розова М

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : Вратот На Екипажот,Цветни,Без Ракави,Средна Должина,Врвови За Жени Секојдневно Лето.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Овој врв може да биде поврзан со фармерки, панталони и патики за да ве направи повеќе стилски.12" Должина : 76cm/29. Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија.

Останатите карактеристики

Слични понуди