• Обновено
Божиќен Клиренс Мијаутион Неонски Знаци Лер Осветлување Уметност Декоративни Светла Ѕид Декор За Забава Деца

Божиќен Клиренс Мијаутион Неонски Знаци Лер Осветлување Уметност Декоративни Светла Ѕид Декор За Забава Деца

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Виножито Неонски Знаци . ЛЕД Осветлување Уметност Декоративни Светла Ѕид Декор За Забава Детска Соба. Опис : . УНИКАТЕН ДИЗАЈН : слаткиот Неон . ТРОГАТЕЛЕН ЗНАК ноќното светло е прекрасно решение за вашите малечки' . тром декор. Убава и модерна . декоративна ЛЕД светилка. Додадете на ноќната маса со оваа лед-лесна декорација. тит нуди топло светло опкружување на вашето место.ИЗБОРНИ НАЧИНИ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ : Таму . ова е дупка зад светилка, можете да ја висат на ѕидот или ставете ја на . табела. БЕЗЖИЧНА светлина, БРЗ И лесен ЗА инсталирање ПОДАРОК ЗА Деца Внатре . божиќ, Нова Година, Роденден, Забава, Настап, Специјални Прилики Итн.USB ПОЛНЕЊЕ . t OPERATED : СО USB адаптерот за напојување . тит на.Спецификација : Материјал : Пвц Големина : 43х30см боја : како што е прикажано. Вклучуваат : . 1x декоративна светлина. . . . . . . . . враќање и дозвола. дозвола играчки под 2 20. Детски Играчки Дозвола. Дозвола за дома. Божиќ Дозвола продажба.

Останатите карактеристики

Слични понуди