• Обновено
Слаби Минијатурни Стол-Парична Казна Изработка, Имагинација Одгледување, Црвено Дрво Куклена Куќа Мебел Стол За Куклена Куќа

Слаби Минијатурни Стол-Парична Казна Изработка, Имагинација Одгледување, Црвено Дрво Куклена Куќа Мебел Стол За Куклена Куќа

DEN 319.52
Тековен
Во продавницата

Опис : Усвојување мазна површина и е дизајнирана со фина изработка, што ја прави деликатна и нема да им наштети на рацете на вашите деца.Бидејќи овој минијатурен стол е компактен и интересен, може да донесе двојна забава и за децата и за возрасните, а исто така може да додаде разновидност во сценариото за куклена куќа.Овој минијатурен стол е направен од дрво.Должината на овој минијатурен стол е 4,7 см, ширината е 4,3 см, а висината е 9.8cm.It погоден е за 1/12 куклена куќа и кукла.Име На Ставка : Минијатурен Претседавач : Дрвена Боја : Црвено Дрво. Карактеристики : Фина Изработка, Деликатна, Креативност Детали За Големина : 4,7 см х 4,3 см х 9,8 см/1,85 "х 1,69" х 3,86 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Минијатурен Стол Усвојувајќи мазна површина и е дизајниран со фина изработка, што го прави нежен и нема да ги повреди рацете на вашите деца. Бидејќи овој минијатурен стол е компактен и интересен, може да донесе двојна забава и за децата и за возрасните, а исто така може да додаде разновидност во сценариото за куклена куќа. Овој минијатурен стол е направен од дрво. Должината на овој минијатурен стол е 4,7 см, ширината е 4,3 см, а висината е 9,8 см. Таа е погодна за 1/12 куклена куќа и кукла.

Останатите карактеристики

Слични понуди