• Обновено
Овошје на активната пакет со ниско сечење на овошје на разбојот на девојката

Овошје на активната пакет со ниско сечење на овошје на разбојот на девојката

DEN 255.84
Тековен
Во продавницата

Наменети да одат од училишната соба во игралиштето, активните перничиња со ниско сечење на девојчињата имаат енергична поддршка за лак за вклопување и вентилација на мрежи во ткаенината за да ги задржат нозете суви цел ден. 97% полиестер, 3% спандекс. Наменето за активно носење. Вентилацијата на мрежи обезбедува зголемен проток на воздух. Атлетско амортизирање за апсорпција на шок. Се вклопува во средна големина на чевли 10.5-4. Сигурно сува контрола на влага ги задржува нозете посуви. Енергионирајќи ја поддршката на лакот, прегратки за стапало за безбедно вклопување. 6 пара по пакет.

Останатите карактеристики

Слични понуди