• Обновено
ACDELCO GM Оригинална опрема Црна повеќенаменска пигтаил PT се вклопува Изберете: - Chevrolet Silverado, Chevrolet Equinox

ACDELCO GM Оригинална опрема Црна повеќенаменска пигтаил PT се вклопува Изберете: - Chevrolet Silverado, Chevrolet Equinox

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Конекторите за повеќенаменска опрема Acdelco GM Original опрема се издржливи за да издржат тешки услови под вашиот аспиратор, центар за тркала и шасија. Овие конектори за жица се препорачаната замена за GM за оригиналниот конектор за прицврстување на жицата на вашето GM возило. Овие оригинални опрема за повеќенаменски конектори за жица се произведени за да одговараат на вашето ГМ возило, обезбедувајќи ги истите перформанси, издржливост и животен век што ги очекувате од Generalенерал моторс. ACDELCO GM Оригинална опрема Starter Solenoid Connect PT2787 FITS Select : 2005.2008-2012,2018-2019 Chevrolet Silverado 2007-2009,2016-2017,2019 Chevrolet Equinox 2010-2012,2018.2018 Chevrolet Equinox LT 2005,2007-2018.2018 CHEVROLET THAHET 2005,2008-2012,2018-2019 GMC SIERRA 2006 CHEVROLET SILVERADO 8 Cyl 5.3 L 2019 CHEVROLET TRAVERSE 6 Cyl 3.6 L 2007-2012,2019 CHEVROLET COLORADO 2009-2014,2018 CHEVROLET TRAVERSE 2005 GMC NEW SIERRA 2016-2017,2019 GMC TERRAIN 2008-2009,2011-2012 CHEVROLET MALIBU 2 LT 4 Cyl 2.4 L 2007-2014 GMC ACADIA 2007 CHEVROLET SILVERADO C1500 2005-2010 CHEVROLET COBALT 2005,2007-2012,2018-2019 CHEVROLET SUBURBAN 2018 BUICK ENCORE 2008-2010 PONTIAC G6 2013-2014 CHEVROLET MALIBU 2 LT 2007-2009 CHEVROLET TRAILBLAZER 6 Cyl 4.2 L 2005,2007-2012,2018-2019 GMC YUKON 2019 CHEVROLET SILVERADO LD 2006 GMC NEW SIERRA 8 Cyl 5.3 L 2005,2007-2012 CHEVROLET AVALANCHE 2016-2019 CHEVROLET CAMARO and more - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Останатите карактеристики

Слични понуди