• Обновено
Талиапоси Три-Шара Нерѓосувачки Челик Базен Скала за Во Земјата Базени

Талиапоси Три-Шара Нерѓосувачки Челик Базен Скала за Во Земјата Базени

DEN 2799.84
Тековен
Во продавницата

СОВРШЕН НАЧИН ДА ГИ ЗАШТИТИТЕ ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО и ГОСТИТЕ ВО БАЗЕНОТ додека влегуваат и излегуваат од вашиот базен. БЕЗ ЛИЗГАЊЕ СО НАШИОТ ЗАФАТ БЕЗ ЛИЗГАЊЕ! ВКЛУЧУВА ТРИ НЕЛИЗГАЧКИ 3" ШИРОКИ ШАРИ. ВИСИНАТА НА ПАРАПЕТ Е 23". Не се препорачува за внатрешни базени или базени користејќи систем за санитација со сол. НЕ ВКЛУЧУВА ГУМЕНИ БРАНИЦИ! СОВРШЕН НАЧИН ДА ГИ ЗАШТИТИТЕ ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО и ГОСТИТЕ ВО БАЗЕНОТ додека влегуваат и излегуваат од вашиот базен. БЕЗ ЛИЗГАЊЕ СО НАШИОТ ЗАФАТ БЕЗ ЛИЗГАЊЕ!. ВКЛУЧУВА ТРИ ШИРОКИ ШАРИ ШТО НЕ СЕ ЛИЗГААТ 3. ВИСИНАТА НА ПАРАПЕТ Е 23. Не се препорачува за внатрешни базени или базени користејќи систем за санитација со сол. НЕ ВКЛУЧУВА ГУМЕНИ БРАНИЦИ!.

Останатите карактеристики

Слични понуди