• Обновено
Spiderman Thot Bool Baby and Toddler Boy Rash Guard Set, 2-парчиња, големини 12M-5T

Spiderman Thot Bool Baby and Toddler Boy Rash Guard Set, 2-парчиња, големини 12M-5T

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Од забавите во базенот до викендите на плажа, тој ќе плива во стил спакуван стил со овој 2-парчен сет за осип на осип-инспириран од Спајдермен! Графички принт на предниот дел на неговите омилени карактери е сигурно дека ќе биде хит со лесна ткаенина за дополнителна удобност. Совршена за секој мал суперхерој, таа ќе го сака спортувањето на овој сет цело лето! Материјал : 85% полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден чувар на осип и еден пар шорцеви. Осип чувар на екипажот на екипажот; долги ракави; графички принт од предната страна; Заштита на UPF 50+. Шорцеви : Еластична лента за половината; постава за мрежи; Заштита на UPF 50+. © Марвел. Сите права се задржани . Спајдермен 2-парчиња за пливање на осип поставен за момчиња за мали деца.

Останатите карактеристики

Слични понуди