• Обновено
Ступеларска индустрија Луизијана Пеликан го пробие клунот на крајбрежниот портрет на птици модерно сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, 20,

Ступеларска индустрија Луизијана Пеликан го пробие клунот на крајбрежниот портрет на птици модерно сликарство црна врамена уметничка

DEN 328.32
Тековен
Во продавницата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно монтирани на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дрво од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Олг Шефранов.

Останатите карактеристики

Слични понуди