• Обновено
Предна кошула на копчето за време и време на време на време и TRU

Предна кошула на копчето за време и време на време на време и TRU

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Мека фланела во безвременска карирана и ја имате, вашата нова омилена кошула од време и TRU. Поставете го со резервоар или мета за изглед на фрлање или облечете го соло за удобен, секојдневен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Копче-пред. Ракави : Долги со манжетни за копче. Ockets : Лево-градите. Женска карирана фланелна кошула од време и Тру.

Останатите карактеристики

Слични понуди