• Обновено
Учида Декоколор Боја Маркер, Екстра-Парична Казна, Злато

Учида Декоколор Боја Маркер, Екстра-Парична Казна, Злато

DEN 537.44
Тековен
Во продавницата

Додадете живописна боја на која било површина - прилагодете ги секојдневните предмети, создадете значајни подароци и шарени уметнички дела. Овој маркер без киселина има трајно мастило кое работи добро на повеќето површини, вклучувајќи хартија, стакло, кожа или метал. Одлично за создавање привлечни знаци, цртежи и многу повеќе! Водоотпорен мастило. Светлосна боја. Отстранлив со терпентин.

Останатите карактеристики

Слични понуди