• Обновено
Божиќни рамки за магнетни слики - канцелариски материјал -

Божиќни рамки за магнетни слики - канцелариски материјал -

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Само извадете го централниот магнет за да откриете простор за фотографии од 4 1/4 "x 2 7/8 ". Едноставна, но креативна идеја за подароци за Божиќ или подигнување на Божиќ. Винил. 7 "x 5 " © OTC Fun Express - Божиќни рамки за магнетни слики за Божиќ - Канцелариски материјали - Магнети - Божиќ - 12 парчиња.

Останатите карактеристики

Слични понуди