• Обновено
Plusенски плус исмејник на вратот на вратот, фустан од каросерија за каросерија

Plusенски плус исмејник на вратот на вратот, фустан од каросерија за каросерија

DEN 457.44
Тековен
Во продавницата

Свртете ги главите за време на следната вечер надвор од градот со овој фустан со плус големина. Направено е од мека ткаена ткаенина со облик на каросерија што ги истакнува вашите кривини и има асиметричен дизајн со шутница околу десното рамо за елегантна, модна напредна силуета. Забиениот врат е прилагодлив во задниот дел за лесно вклучување и исклучување, а овој фустан без ракави има полите со должина на миди, удирајќи на коленото. Достапно е во разновидни бои. Само додадете ги омилените потпетици или сандали и спојката за примамливиот ансамбл. Plusенски плус потсмев со ракав на вратот, фустан од каросерија : 67% рајон, 28% најлон, 5% спандекс. Плус фустан. Ткаена измислица. Форма на каросерија. Асиметричен дизајн со рафла околу отворањето на десниот ракав. Без ракави. Исмејувајте го вратот со затворање на копчето. Хитови на средината на бутот. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладен, нежен циклус, само не-хлорско белило ако е потребно, суво, ладно железо доколку е потребно.

Останатите карактеристики

Слични понуди