• Обновено
Патеката што ја следевме врамената wallидна уметност принт, 18x26

Патеката што ја следевме врамената wallидна уметност принт, 18x26

DEN 671.84
Тековен
Во продавницата

Користејќи ги најдобрите материјали, нашите занаетчии за кадрирање ќе го создадат вашето парче од нула откако ќе ја поставите нарачката. Пристигнува подготвени да се обесат со целиот неопходен хардвер. Наслов : Патеката што ја следевме Тип на хартија : Уметнички печатен производ Тип : врамен уметнички принт, врамен во црно, пристигнува подготвено за брза, едноставна инсталација Рамка со големина : 18 x 26 Користејќи ги најдобрите материјали, нашите занаетчии за кадрирање ќе го создадат вашето парче од гребење откако ќе ја поставите нарачката. Пристигнува подготвени да се обесат со целиот неопходен хардвер. Наслов : Патеката што ја следевме типот на хартија : Уметнички печатени производи Тип : Рамниот уметнички принт, врамен во црна боја, пристигнува подготвено за брза, едноставна, едноставна инсталација Рамка со големина : 18 x 26.

Останатите карактеристики

Слични понуди