• Обновено
Шорцеви за летни салон за мажи на Georgeорџ

Шорцеви за летни салон за мажи на Georgeорџ

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Без разлика дали се шетате низ куќата, трчате работи или фаќате некои Z, ќе бидете удобни во овие шорцеви за мажи од Georgeорџ. Тие се изработени од мека мешавина од памук и имаат стил без проблеми со ребрестиот лента од ребреста и влечење за прилагодено вклопување. Два пригодни џебови од странична цвест ги комплетираат дневните шорцеви, кои се достапни во разновидни обрасци и отпечатоци, кои се движат од тропски, ботаника, виножито од боја, starsвезди и ленти, забави во базени, диносауруси, черепи, фламингос, гепарах, камо, каро, миење на тексас и повеќе . Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Shortsорџ Машки салон шорцеви : 60% памук, 40% полиестерлонџ шортскнит измислици на цвест на половината, со влечење на половината со влечење, летајќи во разновидни стилови, темни бои одделно, машинско миење ладно, само не-хлорско белило кога е потребно, пад на суво ниско, ладно железо по потреба.

Останатите карактеристики

Слични понуди