• Обновено
Оган Моќ Стартер Мотор Компатибилен Со Кавасаки КАФ Мазга Транс 2009

Оган Моќ Стартер Мотор Компатибилен Со Кавасаки КАФ Мазга Транс 2009

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Стартерите за пожар Се одлична замена за вашиот стар/истрошен стартер мотор. Овој стартер за квалитет НА ОЕ е направен со висококвалитетни материјали и е многу издржлив. Директна оем замена. Издржлив и подготвен за инсталирање.

Останатите карактеристики

Слични понуди