• Обновено
Трпезариски стол во старост Бурбон финиш - сет од 2

Трпезариски стол во старост Бурбон финиш - сет од 2

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Се сврте предни нозе и контурирано седиште. Мерки за висина на седиштето 18 инчи. Цврсти материи и фурнири од гума. Направено во Тајланд. Потребно е собрание. 18 in. W x 22 in. D x 39,75 in. H. ги сврте предните нозе и контурираното седиште. Мерки за висина на седиштето 18 инчи. Цврсти материи и фурнири од гума. Направено во Тајланд. Потребно е собрание. 18 in. W x 22 in. D X 39,75 in. H.

Останатите карактеристики

Слични понуди