• Обновено
4x3 Мини Табла Знаци За Знак Со Креда, Лесен За Пишување И Бришење-Етикети За Храна-Вклучена Маса-Знак За Мала Табла

4x3 Мини Табла Знаци За Знак Со Креда, Лесен За Пишување И Бришење-Етикети За Храна-Вклучена Маса-Знак За Мала Табла

DEN 177.60
Тековен
Во продавницата

Количина на пакетот : збир од 12 мини табла знаци. Димензии : . Мини таблата е изработена од темно мат црна пластика, водоотпорна, отпорна на капки и издржлива. Лесно за пишување и бришење : мини таблата може да се избрише и повторно да се користи.

Останатите карактеристики

Слични понуди