• Обновено
Филм Мортал Комбат - Постери за wallид Рајден, 22.375 34 Рамка

Филм Мортал Комбат - Постери за wallид Рајден, 22.375 34 Рамка

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Овој меѓународен филм „Трендс Меѓународен смртник Комат“ - Постер на Wallид Рајден е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Останатите карактеристики

Слични понуди