• Обновено
Мало Богатство Бебе Момче Памучни Боди 5пк, Добро Облечени, 9 Месеци

Мало Богатство Бебе Момче Памучни Боди 5пк, Добро Облечени, 9 Месеци

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Боди со малку Богатство се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Мало Богатство Бебе Момче Памучни Боди 5pk, Добро Облечени е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Сетот вклучува координирани боди. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Останатите карактеристики

Слични понуди