• Обновено
Чудо на нација Девојки девојки Daisy Denim Jumper, големини на дете- месеци

Чудо на нација Девојки девојки Daisy Denim Jumper, големини на дете- месеци

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Чудо на нација Daisy Denim Jumper е основна ставка што секое мало девојче ќе го сака. Едноставна силуета А-линија што може да ја облече во сите прилики, додека може да се справи со целата игра. Лесно вклопување со прилагодливи ленти и уникатни со својот Allover Daisy Print. Направено во тексас ткаенина што ќе ја задржи удобна. Со такво трендовски парче, ова значи само бесконечен симпатичен изглед на кои сите ќе се восхитуваат. BCI памук. Автентичен тексас. Прилагодливи ленти. Затворање на странични страни. Функционални џебови. ПРИДОБИВЕН ПРИНТИРАЕ НА ДАИЗИ.

Останатите карактеристики

Слични понуди