• Обновено
Bubba Hero Hero Не'рѓосувачки челик кригла со рачка гума во црна боја, Флорит Оз

Bubba Hero Hero Не'рѓосувачки челик кригла со рачка гума во црна боја, Флорит Оз

DEN 639.20
Тековен
Во продавницата

Зачувајте го вашиот работен ден од ладно кафе со Bubba Hero Hero Dual wallид со вакуум-изолиран од не'рѓосувачки челик, чаша за патувања, 18 fl oz. Вашиот пијалок останува топол до 6 часа или ладно до 24 благодарение на вакуумското изолиран не'рѓосувачки челик, совршен во случај да се заглавите на состанокот и не можете да се вратите на вашиот пијалок. Повранете од капакот за докажување на протекување само со тоа што ќе го превртите капакот за заклучување и да го затворите затворањето кога ќе завршите да се заклучите во топлината. Силиконска база ја задржува патната кригла од лизгање низ вашата работна маса. Кога сте во движење, зграпчете ја удобната рачка и одете! Со херојот со вакуум-и umид со вакуумски и umanид од не'рѓосувачки челик, подготвени сте да добиете рачка на денот. Пијалоците остануваат топло до 6 часа или ладно до 24 благодарение на не'рѓосувачки челик со вакуум со вакуум со вакуум. Капакот дизајниран за искуство со пиење со совршен проток и вклучува заклучување за да се спречи протекување. Силиконската база ја задржува криглата од лизгање низ тврди површини или спојување против метал. Топ-решетката машина за миење садови; Не за употреба во микробранова печка. Загарантирано за живот.

Останатите карактеристики

Слични понуди