• Обновено
Бесплатна двојна маичка со двојна ткаенина со двојна крпа

Бесплатна двојна маичка со двојна ткаенина со двојна крпа

DEN 544.00
Тековен
Во продавницата

Чувајте ја вашата ладна низа силно. Оваа шарена кошула од слободното склопување е направена во удобен памук со вертикални ленти во богати, синкави тонови. Сè е за опциите за стилизирање : од панталони до шорцеви за сезонски изглед - го имате ова. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : 1 џеб на градите има најважни работи. Карактеристики : ленти за контраст; хоризонтален грб јарем; шкафче јамка; кутија плетенка во центарот на грбот. Машка кошула со двојна ткаенина од бесплатно склопување.

Останатите карактеристики

Слични понуди