• Обновено
Ournourneуни колекција женски алеа удобно пена широка ширина d'orsay блок -пета сандали

Ournourneуни колекција женски алеа удобно пена широка ширина d'orsay блок -пета сандали

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Трендовски слајд со незгодни детали, колекцијата „Алеа од списание“. Овој дизајн без грб Д'Орсај има отворен пети и смела блок -потпетица. Кадифена велушка велур и удобна пена од 4 мм Tru ™ insole Завршете го овој дизајн со широк широк ширина за да можете да останете на нозете со леснотија. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди