• Обновено
Фенери за ноќта На вештерките Тркалезни Преклопни Хартиени Фенери Реквизити За Изведба Со Led Диоди

Фенери за ноќта На вештерките Тркалезни Преклопни Хартиени Фенери Реквизити За Изведба Со Led Диоди

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Описr. r. Овој пакет вклучува 6 парчиња креативни лампиони за виси хартија За Ноќта на Вештерките, кои се изработени од врвен материјал и се дезенирани со модни елементи За Ноќта на Вештерките на фенерот, модни и смешни. Одлично за Ноќта на Вештерките, роденденски забави, туш за бебиња, фестивал на духови, опседната куќа, реквизити за изведба или други тематски забави.R. r. Карактеристикиr. r.- Боја : Избрана боја.р. - Материјал : Хартија.р. - Големина : 27х26, 6х26, 6см/10, 6х10, 5х10, 5инч.р. - ноќта на Вештерките тркалезна форма виси хартија фенер дизајн, многу шик и уникатен.р. - метална висечка кука на хартиениот фенер, можете да ја на вашиот дом, градина, забава, тревник и така натаму.р. - може да се преклопи, можете да го преклопите за да заштедите многу простор во просторијата.р. - моделот На Ноќта на Вештерките е живописен и жив, убава декорација за забави За Ноќта на Вештерките за вас.р. - создава мистериозна и жива атмосфера за вашата забава За Ноќта на Вештерките, фестивал на духови, опседната куќа, реквизити за изведба или какви било други тематски забави. Ноќта на вештерките тркалезна форма виси хартија фенер дизајн, многу шик и уникатен. Метална закачена кука на хартиениот фенер, можете да ја на вашиот дом, градина, забава, тревник и така натаму. Може да се преклопи, можете да го преклопите за да заштедите многу простор во просторијата. Моделот За Ноќта на Вештерките е живописен и жив, убава декорација за забави За Ноќта на Вештерките за вас. Создава мистериозна и жива атмосфера за вашата забава За Ноќта на Вештерките, фестивал на духови, опседната куќа, реквизити за изведба или какви било други тематски забави.

Останатите карактеристики

Слични понуди