• Обновено
Подметач 47 14 2-Фиока Современа Маса За Конзола Од Дрво Во Бело

Подметач 47 14 2-Фиока Современа Маса За Конзола Од Дрво Во Бело

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Изградена од цврсто дрво од манго за еколошки допир до вашиот дом, оваа современа маса за конзоли дава впечатлива изјава во просторот. Дизајнирана со лесно нијансирана, варосувачка завршница, оваа маса за конзоли убаво се подложува на различни палети на бои и стилови на декор. Страничните панели од штица со решетки со дијамантски мотив нудат шармантен елемент на едноставните, мазни површини на ова недооценено парче мебел. 2 фиоки нудат простор за складирање и повеќе, додека пространа маса чува светилки, декор и многу повеќе. Ставете ја оваа прекрасна маса за конзоли во фоајето на викендицата на плажа или оставете ја да се удвои како биро во спална соба инспирирана од глобално ниво.Карактеристики : Материјали : манго цврсто дрво финиш : Бело Измиено Цврсто еколошко манго дрво во бела измиена завршна решетка пресечена преку шема на странични панели 35мм метална фиока лизгалки прави одлично биро премногу тип на склопување : Целосно поставени спецификации : Димензии На Производот : 30"H x 47"W x 14"Dproduct Тежина : 43 фунти број На Фиоки : 2 Подножје 47" x 14" 2-фиока современа маса за конзола за дрво Во Бело.

Останатите карактеристики

Слични понуди