• Обновено
Есенски Џемпери За Жени Модерен Џемпер Чипка Празничен Скапоцен Камен Џемпери За Вратот За Девојчиња Црна XL

Есенски Џемпери За Жени Модерен Џемпер Чипка Празничен Скапоцен Камен Џемпери За Вратот За Девојчиња Црна XL

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

04" ракав : 60см/23.62"велика Британија : 14 сад : 12 еу : 44 Биста : 102СМ/40.58 "Должина : 89cm/35.43" РАКАВ : 61см/24. Женски Долги Ракави Каузална Лабава Тркалезна Врата Туинк Леопард Блузи Џемпер Фустан информации За Производот : изработен е Од материјали, доволно издржлив за вашата Дневна Сезона На носење : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Јака : О-Вратот Одговара : одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустан Класичен Тркалезен врат и Долги Врвови.58" должина : 89см/35.

Останатите карактеристики

Слични понуди