• Обновено
Вог Прилагодено Изградена Радијална XIII Цела Сезона 245 45R 103v XL Патничка Гума

Вог Прилагодено Изградена Радијална XIII Цела Сезона 245 45R 103v XL Патничка Гума

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Вог Обичај Изграден Радијален XIII 245/45 R20 103v XLOVERVIEWStand Од толпата Со Сопствен Вог Изграден Радијален Со нашиот ексклузивен дизајн на бел и златен страничен ѕид. Прилагодено Изградениот Радијален VIII е стилски по изглед и задебелен во перформансите. Поддржан од индустриското ветување за изработка и нега на вог Тир, ЦБР VIII нуди бескомпромисен квалитет кој обезбедува совршена комбинација на адреналин и стил. Ексклузивен дизајн на бел и златен страничен ѕид. Асиметричната шема ги зголемува можностите за ракување. Цела сезона влечење. Силни перформанси за ракување. Им нуди на возачите долг животен век. Големина : 245/45Р20. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Останатите карактеристики

Слични понуди