• Обновено
Ханес Млади Момчиња Краток Ракав Говедско Маица Вредност 3-Пакет, Големини 4-18

Ханес Млади Момчиња Краток Ракав Говедско Маица Вредност 3-Пакет, Големини 4-18

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Децата се груби на облека. Затоа родителите се потпираат на нашата позната Говедска маица Ханес, сега достапна во пакет со вредност. Ханес Момци' Beefy Краток Ракав Мета Вредност Пакет (3-пакет) - Стил O5380 Тешка категорија 6 мл., 100% памучен дрес со прстен (лесен челик = 90% памук / 10% полиестер, Јаглен хедер = 60% памук / 40% полиестер). Сега е достапен во погодно цена вредност-пакет. Висока густина на бод за издржливост на ниски пилули. Лентата од рамо до рамо се спротивставува на разгорување и откинување. Поставените ракави и ребрестиот врат на екипажот ја одржуваат својата форма измијте после миење. Или без ознаки или со лесно отстранета ознака за солзи за удобност. Машинско перење ладно со слични бои; отстранете веднаш. Користете само белило без хлор кога е потребно. Сува сува ниска. Ладно железо ако е потребно.

Останатите карактеристики

Слични понуди