• Обновено
Womenга Обликувана Женска Контрола На Стомакот Долна Биста Обликувана Облека За Обликување Боди Долна Облека Обезмастена Облека

Womenга Обликувана Женска Контрола На Стомакот Долна Биста Обликувана Облека За Обликување Боди Долна Облека Обезмастена Облека

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

ОСТАНУВА НА МЕСТО : нашите шорцеви за обликување со висок струк остануваат на место за целодневно безбедно вклопување! Без разлика дали ќе се опоравите од постпородилното, ќе ги носите под фустан или ќе се опуштите дома.92 лб Дами Кревање Колкови Стомачни Гради Тело Тело Корсет Корсет Долна Облека Триаголник Едноделен Обликувач На Телото Црн ХХХЛ. Нашата облека за жени контролата на стомакот е лесна и дише.62lb L136-150kg/299.62 lb Size : LWeight : 136-150kg/299.83 lb Size : 3 XLWeight : 181-200kg/399.

Останатите карактеристики

Слични понуди