• Обновено
Ахилова Пустинска Јастреб Гума За Сите Терени - 235 70Р 106С

Ахилова Пустинска Јастреб Гума За Сите Терени - 235 70Р 106С

DEN 1629.76
Тековен
Во продавницата

Ахиловата Пустинска Јастреб А/Т гума е ниска цена, лесна гума за камиони за ентузијастот надвор од патот на која му е потребна гума од која може да зависат и за возење на автопат и зафат за сите сезони. Шарата има влечкави блокови на шарите и широки, длабоки жлебови кои се дизајнирани да обезбедат влечење кога сте надвор од автопатот, без да го загрозат квалитетот на возењето, долгиот век на траење, влажната влечна сила и други карактеристики важни за безбедно возење по автопат. Оваа гума е идеална за возачи НА ТЕРЕНЦИ, Џипови и пикап камиони кои се главно на автопат, но сакаат можност да излезат Од Тротоарот Рејтинг На Брзина : С.УМКГ : 340-А-Б. Страничен Ѕид : Црни Букви. Влечкаат шара блок дизајн-A ' O '' Обезбедува супериорен влечење за сите сезонски перформанси. Широки и длабоки жлебови на шарите-Ја Зголемуваат отпорноста на хидропланирање за удобност и безбедност, одлично за влечење на теренот на/надвор од патот. Одговара : 2012 Џип Либерти Спорт 2006 Џип Либерти Отпадник 2004 Форд Ф-150 XL 2003 ХОНДА Пилот ЕКС 2002-04 Џип Либерти Отпадник 2007-09 Џип Либерти Спорт 2005 Џип Либерти Роки Планина Издание 2002-03 Форд Експлорер XLT 2000-03 форд Ф-150 xlt 2010-11 Џип Слобода Отпадник 2006-10 Ford Explorer Xlt 2001-04 Форд Бегство Xlt 2001 Ford explorer Спорт Трак База 2002 Ford Explorer Sport 2004-05 Ford Explorer Xls Спорт 2000-01 Форд Explorer Поштенски 2001-02 ФОРД Истражувач СПОРТ БАЗА 2003-05 Форд Експлорер Спорт Трац Xlt 1997-99 Форд Ф-150 ЛАРИЈАТ 2007-10 Форд Експлорер Спорт трац xlt 2004 Форд Ф-150 Наследство Xlt 2004 Форд Ренџер Тремор 2008 Хонда Пилот Се-L И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за да проверите.

Останатите карактеристики

Слични понуди