• Обновено
Овица Топла Ракавица За Деца Зимски Скијачки Деца 6Ј-16Ј Водоотпорни Снежни Момчиња Девојчиња Термички Ракавици Виолетова

Овица Топла Ракавица За Деца Зимски Скијачки Деца 6Ј-16Ј Водоотпорни Снежни Момчиња Девојчиња Термички Ракавици Виолетова

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Анти-изгубената тока при отклучување на врската со ракавици со притискање, потрајни од просечната кука. црвени кожни ракавици капа ракавици црни памучни ракавици женски зимски ракавици машки бели ракавици плетени ракавици рачни затоплувачи ракавици волнени ракавици жени. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинскиот колорматеријал : Водоотпорна Ткаенинабележка : 1. Прилагодлив дизајн на нараквица, ветроупорен и топлина. Модниот дизајн за печатење ќе ве направи индивидуални, живи и убави. розови работни ракавици женски велосипедски ракавици женски бели ракавици црни ракавици за жени зимски ракавици без прсти дебели зимски ракавици xl.Функција : Ветроупорен, Топол, Отпорен На Абење,Водоотпорен, Дише 1. Добро за спортови на отворено, како што се скијање, возење велосипед, пешачење, кампување, качување, качување по снег, патување итн. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Површински водоотпорен материјал со висока густина, ветроупорен, но долго натопување, што се користи при дожд и снег е добар избор.1 Пар Детски Ракавици (други Додатоци не се вклучени)2.Големина : Две Големини (за 6-11 Години и 10-16 Години)Пол : Унисекс Детски пол : Унисекс Детскипроизвод детали апликацијапликација : Возење Велосипед, Качување, Пешачење, Трчање, Спортови на Отворено итн .Апликација : Возење Велосипед, Качување, Пешачење, Трчање, Спортови на Отворено итн.

Останатите карактеристики

Слични понуди