• Обновено
Хјундаи 7 Корал 7W Таблет 1024* IPS, Wifi, 1GB, 8GB, Камера 2 2MP, Сина

Хјундаи 7 Корал 7W Таблет 1024* IPS, Wifi, 1GB, 8GB, Камера 2 2MP, Сина

DEN 1647.84
Тековен
Во продавницата

КОРАЛ 7 W2 се вклопува токму во вашата чанта, ранец или куфер. Има 8gb складирање со опција за додавање ДО 32 GB. Совршено пренослив, компактната таблета Корал 7 W2 се движи без напор од соба во соба. Без разлика дали станува збор за прелистување, игри или читање, светлиот IPS екран од 7 инчи ги забавува сите. Читајте книги. Играјте игри или поврзете се со пријателите. Сите на таблет кој е едноставен за навигација. Хјундаи 7" Корал 7В2 Таблет 1024*600 IPS, Wifi, 1 GB, 8 GB, Камера 2/2 MP, Сина Голема пренослива станица за продуктивност. Моќен процесор. Тенки и лесни. Долго траење на батеријата. Зачудувачки Екран.

Останатите карактеристики

Слични понуди