• Обновено
Аголен Заштитник За Заштита На Бебиња Аголни Штитници За Безбедност На Бебиња Јасни Заштитници Налепници За Мебел Од Остри Агли

Аголен Заштитник За Заштита На Бебиња Аголни Штитници За Безбедност На Бебиња Јасни Заштитници Налепници За Мебел Од Остри Агли

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : нема фталати, бпа, хемикалии или додадени токсични противпожарни средства (Дкск).Нашите заштитници се дизајнирани Од експерт За Механика за да го заштитат вашето бебе од повреда од аглите на масичката, бирото, тв кабинетите и другите остри агли во куќата.Супер Транспарентен, Супер Мек и Супер Леплив.Нашите аголни браници се толку кристално јасни што го одржуваат вашиот мебел убавина.Материјал Со врвен Квалитет, Специјален Дизајн, Обезбедете Семејна Безбедностсферична форма, која е дизајнирана во голема мера да го апсорбира влијанието, да ја заштити безбедноста на вашето бебе и другите семејства од остри агли во куќата, канцеларијата, кујната итн. Исто така, може да ги заштити ѕидовите и мебелот кога се движите внатре/надвор. Спецификација : Тип : Аголен Заштитен Материјал : Силиконска Боја : Транспарентна Количина : 12 парчиња Пакет : 12*Материјал Со Врвен Квалитет На Аголниот Заштитник, Специјален Дизајн, Обезбедете Семејна Безбедност. Сферична форма, која е дизајнирана во голема мера да го апсорбира влијанието, да ја заштити безбедноста на вашето бебе и другите семејства од остри агли во куќата, канцеларијата, кујната итн. Исто така, може да ги заштити ѕидовите и мебелот кога се движите внатре/надвор. Нема фталати, бпа, хемикалии или додадени токсични противпожарни средства (Дкск). Нашите аголни браници се толку кристално јасни што го одржуваат вашиот мебел убавина. Супер Транспарентен, Супер Мек и Супер Леплив.

Останатите карактеристики

Слични понуди