• Обновено
Женски Кожен Ремен Половината Слаб Фустан Ремени Пин Тока Панталони БЕК У1М9

Женски Кожен Ремен Половината Слаб Фустан Ремени Пин Тока Панталони БЕК У1М9

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Спецификација име на производ : метален појас со навртки материјал : кожа, легура : 110*3,8 см/43*1,5 инчи боја : како што е прикажано опис издржлив материјал : појасот за сјај е изработен од висококвалитетна легура, кожен ремен, модерен и издржлив.Совршена големина : овој западен дијамантски појас е со димензии 110*3,8 см/43*1,5 инчи и за мажи и за жени.Уникатен дизајн : готски појас инкрустиран полн со навртки, модерен и кул. Готски панк ретро И2к стил изглед ќе го привлече вниманието на сите.Најдобар натпревар : можете да одговарате со различни стилови на облека по желба, да блеснете и да ја покажете вашата личност.Креативен подарок : забава, костим, играње улоги, подарок за роденден, бар, одмор, модна ревија, Божиќ, секојдневна употреба и маскенбал.Список на производи 1* женски Кожен Ремен Со навртки Појас Слаби Ремени За Фустани Панталони Со Брава БЕК8 У1М9.

Останатите карактеристики

Слични понуди