• Обновено
Ауео Резервоарот Врвот За Жени Плете Врвот Женски V-Вратот Контрастни Карирани Плетени Џемпер Повик Мода Елек Без Ракави Јакна Палто Блузи Клиренс

Ауео Резервоарот Врвот За Жени Плете Врвот Женски V-Вратот Контрастни Карирани Плетени Џемпер Повик Мода Елек Без Ракави Јакна

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Уживајте во вашиот шопинг!. Одлично е да се совпадне со сите видови долни делови како што се шорцеви со висок струк, здолништа, панталони, нозе, фармерки или спортски панталони за стилски изглед . Испорачани во рок од 24 часа. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Многу кул за носење многу ново за изгледот.Пол : Жени.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стандардна Испорака : 8-20 Дена.Стил : Секојдневен,Моден.20"LLarge81238115cm/45. Кардиган, јакна, блејзер исто така се препорачуваат многу.91 "Должина : 64cm/25.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Различни големини : за да ви овозможат подобро искуство со абење, овие женски резервоари за житни култури имаат различни големини за да изберете, соодветни за повеќето жени и девојки, можете внимателно да ги прочитате деталите за големината во следниот опис или на сликите за да добиете соодветна големина за себе. Разновиден, можете да носите како што сакате! Оваа култура блузи за тинејџерки / жени е основна и мода. Мора Високо Препорачана Марка : Ауео е бренд за животен стил кој комбинира стил, удобност, вклопување и перформанси. Забрзана Испорака : 6-14 Дена.Одговара : Одговара на големината. : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 105cm/41.

Останатите карактеристики

Слични понуди