• Обновено
Коаезне Божиќ Бонбони За Чување Кошница Декорација Дедо Мраз Складирање Кошница Подарок Бонбони Кутија

Коаезне Божиќ Бонбони За Чување Кошница Декорација Дедо Мраз Складирање Кошница Подарок Бонбони Кутија

DEN 383.84
Тековен
Во продавницата

Вклучуваат : . 1x Божиќна корпа Канти За складирање Канти За Преклопување За Складирање} Рачно Изработени Новогодишни Украси●Рачно Изработена Божиќна Корпа,Исто Така Рачно Изработен Памучен Снешко, Елен. Преклопен Организатор За Складирање. ®Корисно Е За Чување Бонбони, Колачиња, Чоколади, Слатки, Играчки И Подароци. Склопувачки Канти За Складирање со Капак. ● Материјали●Изработени Од Издржливи Памучни Ткаенини, Удобни, Дише, Цврсти, Стилски. Канти За Организатор На Ткаенина. ●Подарокот Е Подарок За Денот На Благодарноста И Божиќните Празници Декорација, Носејќи Силна Божиќна Празнична Атмосфера На Вашето Семејство, Многу Погодна За Божиќна Декорација. Организатор За Складирање На Постелнина. ●Домашна Декорација ● Декорација И Подароци, Тој Ќе Биде Празнична Дама На Вашата Трпезариска Маса И Декорација На Домот. Организатори И Плакарот За Складирање.

Останатите карактеристики

Слични понуди